Zondag 18 maart 2018 waren de jaarlijkse clubkampioenschappen voor al onze jeugdleden, alle 22 aanmeldingen gingen strijden om aan het eind van het toernooi op het hoogste podium te eindigen. Foto's in het album.

De aspiranten jongens liggen wat niveau een beetje uit elkaar en dit was ook te zien in de eind resultaten, de aspiranten meisjes waren daar en tegen wel tegen elkaar gewaagd, vele spannende partijen met 3 setters en verhitte koppies. De junioren meiden waren maar met z'n tweeën dit jaar, zij hebben gestreden met de jongens en als laatste partij de finale tegen elkaar. Junioren jongens hadden de grootste poule dit jaar, maar wederom ging de eindstrijd tussen Robin en Dani. Uitslagen:

Aspiranten jongens:
 1   Devi v Rooij
 2   Sem Stello
 3   Job vd Sande
 4   Levi Stello
 5   Job Peters

Aspiranten meisjes:
 1   Maud v den Bighelaar
 2   Denise v Heumen
 3   Dianthe de Wit
 4   Maud Baks
 5   Britt v den Bighelaar
 6   Inge v Herwijnen
 7   Fleur Piels

Junioren jongens:
 1   Robin de Groot
 2   Dani de Leeuw
 3   Remco Heijnen
 4   Hans v Malsen
 5   Maikel v Herwaarden
 6   Jarno Heijnen
 7   Sam de Graauw
 8   Pieter Steenbekkers

Junioren meisjes:
 1   Yara Benaghmir
 2   Brechje v Gestel